Hakkımızda

ANADOLU ISI TİCARET
DOĞALGAZ VE ISI SİSTEMLERİ

 

Anadolu Isı ticaret olarak İGDAŞ 7001651 yetki numaramız ile birlikte 2002 Yılında İstanbul doğalgaz firmaları arasında yerimizi almış bulunmaktayız. İş hacmi olarak yılda yaklaşık 150 daireye doğalgaz proje tesisat gaz açma hizmeti vermekteyiz. Bununla birlikte Kombi satışı , kombi montajı, tesisat malzemesi satışı  olarakta hizmet vermekteyiz.

Sektördeki 20  yıllık tecrübemizle karşımıza çıkan sorunlara en makul çözümleri üretmek için çabalamaktayız. Bizi tanımak için bireysel ve kurumsal olarak çalıştığımız referanslarımıza göz atabilirsiniz.

Bireysel müşteri bazında doğalgaz iç tesisatına dahil olmak üzere kombi, petek vitrifiye tesisat işlemlerini yapmaktayız. Kurumsal müşterilerimize mekanik tesisat alanlarında hizmet vermekteyiz, bunlar yangın tesisatı, sıhhi tesisat, pis su, yağmur suyu tesisatı, merkezi isitma, havalandırma hizmetleridir.

Ayrıca mağaza restoran cafe fabrika cami gibi toplu yaşam alanları kış bahçeleri gibi yerlere açık alan ısıtma sistemleri olarak sıcak hava üreteçleri, doğalgaz radyant ısıtıcıları gibi uygulamalar yapmaktayız.
Yükleniyor...